TRUMPA ADVOKATŲ KONTOROS ERIKAS RUGIENIUS IR PARTNERIAI ISTORIJA

          Advokatų kontora Erikas Rugienius ir partneriai įsteigta advokato Audriaus Bandzaičio iniciatyva. Kontoros gimimo diena laikytina 2007 m. spalio 25 d., kai Lietuvos advokatų taryba oficialiai įregistravo advokato Audriaus Bandzaičio kontorą adresu Ūkininkų g. 3, Marijampolėje. Pradžioje kontora buvo pavadinta Advokato Audriaus Bandzaičio kontora. Tokiu pavadinimu ji veikė beveik 10 metų. Pirmaisiais kontoros darbuotojais tapo administratorė Inga Survilienė ir advokato padėjėjas Laimutis Ramanauskas, vėliau prie komandos prisijungė advokato padėjėjai Virginijus Ražukas ir Erikas Rugienius. E. Rugieniui išlaikius advokato egzaminą ir prie kontoros prisijungus advokatui Kęstučiui Kalinauskui, 2017 m. rugpjūčio 25 d. ji pervadinta dabartiniu pavadinimu Advokatų kontora Erikas Rugienius ir partneriai. Ši data laikytina antra kontoros gimimo diena, nuo kurios kontorai pradėjo vadovauti jauniausias iš advokatų Erikas Rugienius.

          Kontoros veikla yra nuolat plečiama, jos gretas papildė jauni perspektyvūs darbuotojai: advokatų padėjėjai Sandra Stankevičienė, Audrius Knyza ir Ernestas Ulevičius. Kontoros veiklos tikslas – teikti visų specializacijų teisines ir su jomis susijusias paslaugas, konsultuoti klientus taip, kad būtų randami visų pačių įvairiausių juos ištikusių problemų sprendimai, niekada nepaliekant spręsti savo bėdų patiems, be tinkamos pagalbos ar nukreipimo.

          Nuo pat kontoros įsteigimo jos darbuotojams buvo keliami aukščiausi kvalifikaciniai reikalavimai. Pirmieji kontoros darbuotojai be aukštojo universitetinio teisinio išsilavinimo turi ir papildomų kvalifikacijų: A. Bandzaitis – inžinierius, L. Ramanauskas – medikas, V. Ražukas – žemės ūkio specialistas. Kontoroje taip pat darbuojasi finansų ir buhalterinės apskaitos profesionalai, pedagoginį darbą dirbę ir dirbantys teisininkai. Advokatas A. Bandzaitis taip pat turi nemokumo administratoriaus licenciją, kartu su padėjėja I. Surviliene vykdo fizinių ir juridinių asmenų nemokumo procedūras.

          Mes siekiame būti pirmaujantys regione ir visada laikyti aukštai iškeltą kvalifikacijos kartelę. Mūsų devizas: „išmintimi auginamos žinios augina mus pačius.

Visos teisės saugomos įstatymų | © 2023 Advokatų kontora Erikas Rugienius ir partneriai